Kontakta oss

Vi på Omsorgshuset besitter lång och bred erfarenhet inom vårt verksamhetsområde och vi vill gärna att du kontaktar oss med dina frågor och funderingar. Om du vill bokar vi ett personligt möte så att vi tillsammans kan kartlägga dina behov och dina rättigheter.

Skriv till oss

Tack för ditt meddelande!

Huvudkontoret

Omsorgshuset i Stockholm AB

Org.nr 556672-3267

Besöksadress

Varuvägen 9A, 125 30 Älvsjö

Postadress

Varuvägen 9, 125 30 Älvsjö

GDPR (dataskyddsförordningen)
info@omsorgshuset.se

Postadress Gotland

Österväg 8, 621 45 Visby

Koncern VD 
Carmen Szarvas -Spolander

Tel. 072 571 30 21

carmen.Szarvas-spolander@omsorgshuset.se

HR-chef
Jaana Joensuu
Tel: 08-555 06 322

jaana.joensuu@omsorgshuset.se

Våra medarbetare

CFO
Ann-Catrin Wallin
Tel. 08-555 06 310

a-c.wallin@omsorgshuset.se

Ekonomiassistent

Jessica Wallin
Tel: 08-555 06 307

jessica.wallin@omsorgshuset.se

Löneadministratör

Svitlana Kravchenko
Tel: 08-555 06 308

svitlana.kravchenko@omsorgshuset.se

Ekonomi och löner

Personlig Assistans

Biträdande Enhetschef
Sanna Germer

076 318 03 28

Sanna.germer@omsorgshuset.se

Enhetschef

Silvia Punos

08 555 06 312

Silvia.punos@omsorgshuset.se

Enhetschef
Malin Lilja
08-555 06 305
malin.lilja@omsorgshuset.se

Enhetschef 
Olivia Lundh-Berg
08-555 06 302
olivia.lundh-berg@omsorgshuset.se

Enhetschef 
Linda Holmquist
08-555 06 309
linda.holmquist@omsorgshuset.se

Enhetschef
Åsa Lågland
0722-30 71 26
asa.lagland@omsorgshuset.se

Administrativ Assistent
Annelie Malm
08-555 06 303
annelie.malm@omsorgshuset.se

Samordnare/Administrativ assistent

Annika Öberg

Tele: 072-230 71 57

Annika.oberg@omsorgshuset.se

Ledsagar- och avlösarservice

Enhetschef
Ann Wickström
Tel: 0733 286 670
ann.wickstrom@omsorgshuset.se

Bokningschef
Catarina Tarangul
Tel: 08-555 06 375
catarina.tarangul@omsorgshuset.se

Samordnare
Lotta Boström 
Tel: 070-5552174
ledsagarservice@omsorgshuset.se

Administrativ assistent
Linda Nordmark
Tel: 08-555 06 383
ledsagarservice@omsorgshuset.se

Boendestöd

Enhetschef
Ann Wickström
Tel: 0733 286 670 
ann.wickstrom@omsorgshuset.se

Samordnare
Carita Barrales
Tel: 0733-286 735
carita.barrales@omsorgshuset.se

Omsorgshuset boendestöd
Kärrtorpsvägen 9
121 55 Johanneshov

Jour- och Familjehem

Enhetschef

Daisy Jensen

Tel: 08-555 06 398 | 076-719 60 98

Daisy.jensen@omsorgshuset.se 

Ungdomscoach/konsulent
Salle Habte
Tel: 08-555 06 300 vx

info@omsorgshuset.se